Alláslehetőség

2022. február 1. | Üzletfejlesztési értékesítőt keresünk

Az Internet Szolgáltatók Tanácsa (ISzT) egyesület üzemelteti a BIX-et, azaz a Budapest Internet Exchange-et, mely a magyarországi internetszolgáltatás fontos láncszeme, amely egyre inkább nemzetközi jelleget ölt. Az ISzT kicsi, de ütőképes csapatába keresünk főállású üzletfejlesztési értékesítőt.

A munkakör célja:
- üzletfejlesztés a meglévő ügyfelekkel, kapcsolatok ápolása
- a BIX szolgáltatásainak értékesítése hazai és külföldi ügyfelek számára
- BIX tevékenységéhez kapcsolódó marketing és üzletfejlesztési tevékenységek előkészítése és végrehajtása

A legfontosabb feladatok:
- új, hazai és külföldi potenciális ügyfelek felkeresése és a BIX szolgáltatások értékesítése
- kiemelt feladat a BIX új, bécsi központjához csatlakozó ügyfelek felkutatása és szerződtetése
- a teljes értékesítési folyamat végigvitele az ügyfél megkeresésétől a szerződés aláírásáig, a szolgáltatás kiépítésének nyomonkövetése
- üzletfejlesztés célú kapcsolatok ápolása a meglévő ügyfelekkel
- marketing és üzletfejlesztési tevékenység előkészítése, végrehajtása
- BIX képviselete a hazai és nemzetközi szakmai rendezvényeken
- részvétel az éves Peeringdays előkészítésében és lebonyolításában
- a nemzetközi trendek és a konkurens internet exchange-ek figyelése, javaslattétel a szolgáltatások fejlesztésére

Amit elvárunk:
- infokommunikációs szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat, előnyt jelent a nemzetközi távközlési vagy nemzetközi IP tranzit szolgáltatás értékesítésében, üzletfejlesztésében szerzett tapasztalat
- Alapvető távközlés technológiai tudás, előnyt jelent forgalomkicserélés (internet exchange) szolgáltatások ismerete
- tárgyalóképes angol nyelvtudás, továbbá előnyt jelent a német tárgyalóképes nyelvtudás
- szolgáltatás- és ügyfélorientált személyiség, pozitív, eredményorientált, proaktív hozzáállás
- MS Office szolgáltatások alapos ismerete
- rendszeres riportok, beszámolók készítése
- szakmai felsőfokú végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk:
- Magyarországon egyedülálló munkakör
- Hosszútávú, megbízható, biztos munkahely
- attraktív fizetés, mely részben teljesítményfüggő
- kellemes munkakörnyezet az egyesület új székhelyén, a Bláthy Ottó utcában

Jelentkezéseket e-mailben, magyar és angol nyelvű önéletrajzzal, juttatási elvárással és motivációs levéllel a karrier@egyesulet.iszt.hu email címre várjuk.

Minden jog fenntartva! © ISZT (Council of Hungarian Internet Providers) | honlapkészítés: DDSWEB